Indeks: T-TATO64V300/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy FRER TATO64V300/1A
Opis
Przekładnik prądowy 300/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy FRER TATO64V300/1A przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 300A na prąd wtórny 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu do 2VA oraz 1 przy obciążeniu do 4VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż za pomocą śruby M4. Wymiary otworu montażowego wynoszą 64x54mm, natomiast rozmiar szyny prądowej przystosowany jest do wymiarów 3x 10mmx60mm. Urządzenie jest zgodne z normami EN 61869-1 oraz EN 61869-2.
Tagi: Przekładnik: prądowy FRER TATO64V300/1A
Klasa dokładności
1 @max 4VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
3x 10mmx60mm
Seria producenta
TAT064V
Temperatura pracy
-25...50°C
Temperatura przechowywania
-40...80°C
Wymiary otworu montażowego
64x54mm