Indeks: T-TATO64H400/5A
Marka: FRER
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy FRER TATO64H400/5A
Opis
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy FRER TATO64H400/5A jest przeznaczony do transformacji prądu pierwotnego o wartości 400A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu do 4VA oraz 1 przy obciążeniu do 6VA.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu za pomocą śruby M4. Przekładnik posiada otwór montażowy o wymiarach 64x54mm, co pozwala na współpracę z szyną prądową o rozmiarze 3x 60mmx10mm. Urządzenie pracuje w temperaturze otoczenia od -25°C do 50°C i jest zgodne z normami EN 61869-1 oraz EN 61869-2.
Tagi: Przekładnik: prądowy FRER TATO64H400/5A
Cechy
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
1 @max 6VA
Montaż
śruba M4
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
FRER
Rozmiar szyny prądowej
3x 60mmx10mm
Seria producenta
TAT064H
Temperatura pracy
-25...50°C
Temperatura przechowywania
-40...80°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary otworu montażowego
64x54mm