Indeks: T-TAT106V600/1A
Marka: FRER
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy FRER TAT106V600/1A
Opis
Przekładnik prądowy 600/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 600A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 2VA oraz klasa 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu przy użyciu śruby M4, a wymiary otworu montażowego wynoszą 76x106mm. Przekładnik jest kompatybilny z szynami prądowymi o wymiarach 4x 10mmx100mm. Urządzenie jest zgodne z normami EN 61869-1 oraz EN 61869-2.
Tagi: Przekładnik: prądowy FRER TAT106V600/1A
Cechy
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Montaż
śruba M4
Prąd wejściowy
600A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
FRER
Rozmiar szyny prądowej
4x 10mmx100mm
Seria producenta
TAT106V
Temperatura pracy
-25...50°C
Temperatura przechowywania
-40...80°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary otworu montażowego
76x106mm