Indeks: T-TAT106H1500/5A
Marka: FRER
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy FRER TAT106H1500/5A
Opis
Przekładnik prądowy FRER TAT106H
Przekładnik prądowy 1500/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy o przekładni 1500/5A przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 1,5kA do wartości wyjściowej 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 10VA oraz 1 przy obciążeniu maksymalnym 20VA.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu przy użyciu śrub M4. Otwór montażowy posiada wymiary 106mm na 76mm, co pozwala na współpracę z szynami prądowymi o maksymalnym rozmiarze 4x 100mm x 10mm. Przekładnik spełnia wymogi norm EN 61869-1 oraz EN 61869-2.
Tagi: Przekładnik: prądowy FRER TAT106H1500/5A
Cechy
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
1 @max 20VA
Montaż
śruba M4
Prąd wejściowy
1,5kA
Prąd wyjściowy
5A
Producent
FRER
Rozmiar szyny prądowej
4x 100mmx10mm
Seria producenta
TAT106H
Temperatura pracy
-25...50°C
Temperatura przechowywania
-40...80°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary otworu montażowego
106x76mm