Indeks: T-FLK-T5-600-KIT
EAN: 95969659475
Marka: FLUKE
Waga: 1.06 kg
Opinie: 0
Tester: elektryczny FLUKE T5-600/62MAX+/1ACE
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Tester elektryczny FLUKE T5-600-KIT
Pomiar napięcia, prądu AC i rezystancji 1–600V True RMS
Tester elektryczny FLUKE T5-600-KIT umożliwia pomiar napięcia AC i DC w zakresie 1–600V, prądu AC w zakresie 100mA–100A oraz rezystancji od 1Ω do 1000Ω. Urządzenie obsługuje pomiar True RMS dla prądu przemiennego, zapewniając dokładność pomiaru napięcia DC na poziomie ±(1% + 1 digit), napięcia AC ±(1,5% + 2 digit) oraz rezystancji ±(1%+2 digit). Tester wyposażony jest w wyświetlacz LCD o rozdzielczości 1000 jednostek.
Przyrząd posiada funkcje automatycznej zmiany zakresów, automatycznego wyłączania oraz automatycznego pomiaru parametrów AC/DC. Konstrukcja charakteryzuje się klasą szczelności IP52, odpornością na upadek z wysokości 3 metrów oraz wymiarami 203x51x30,5mm przy masie 380g. Urządzenie zasilane jest dwiema bateriami LR6 AA 1,5V i posiada wbudowany schowek na przewody pomiarowe. Użytkownik ma możliwość łatwego pomiaru wartości prądu przy użyciu otwartych cęgów.