Indeks: T-FACOM-AT3X100VE
EAN: 3662424095023
Marka: FACOM
Waga: 0.043 kg
Opinie: 0
Wkrętak: izolowany FACOM AT3X100VE
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Wkrętak FACOM AT3X100VE
Wkrętak izolowany płaski 3x0,5mm, 100mm, 1kV AC
Wkrętak izolowany o grocie płaskim jest przeznaczony do pracy pod napięciem do 1kV AC. Narzędzie posiada grot o wymiarach 3x0,5mm i długości 100mm, którego końcówka została poddana procesowi czernienia.
Konstrukcja wkrętaka obejmuje dwukomponentową rękojeść o właściwościach antypoślizgowych, co wpływa na stabilny chwyt podczas pracy. Całkowita długość narzędzia wynosi 202mm.
Tagi: Wkrętak: izolowany FACOM AT3X100VE
Cechy
Długość całkowita
202mm
Długość ostrza
100mm
Napięcie pracy maks.
1kV AC
Producent
FACOM
Rodzaj grota
płaski
Rozmiar grota
3x0,5mm