Indeks: T-FACOM-AT3.5X75VE
EAN: 3662424094972
Marka: FACOM
Waga: 0.045 kg
Opinie: 0
Wkrętak: izolowany FACOM AT3.5X75VE
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Wkrętak płaski 3,5x0,6mm, długość ostrza 75mm, izolacja 1kV AC
Wkrętak izolowany przeznaczony do pracy pod napięciem do 1kV AC. Narzędzie wyposażone jest w płaski grot o wymiarach 3,5x0,6mm, wykonany z czernioną końcówką ostrza. Długość części roboczej wynosi 75mm, natomiast długość całkowita narzędzia to 179mm.
Tagi: Wkrętak: izolowany FACOM AT3.5X75VE
Cechy
Długość całkowita
179mm
Długość ostrza
75mm
Napięcie pracy maks.
1kV AC
Producent
FACOM
Rodzaj grota
płaski
Rozmiar grota
3,5x0,6mm