Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm ELECTRO-PJP 3300-IEC-R
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm ELECTRO-PJP 3300-IEC-R Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm ELECTRO-PJP 3300-IEC-R
Indeks: T-PJP3300-IEC-R
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.005 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Złącze bananowe 4mm ELECTRO-PJP 3300-IEC-R
Wtyk bananowy 4mm, nieizolowany, czerwony, mosiądz niklowany
Złącze laboratoryjne w formie wtyku bananowego o średnicy 4 mm służy do tworzenia połączeń pomiarowych. Element wykonano z mosiądzu z powłoką niklowaną, co zapewnia trwałość styku podczas eksploatacji.
Konstrukcja nieizolowana o długości całkowitej 43 mm jest przeznaczona do zastosowań w obwodach o parametrach znamionowych zgodnych z klasą bezpieczeństwa CAT II 300V. Produkt w kolorze czerwonym charakteryzuje się stabilnością mechaniczną przy standardowych pracach laboratoryjnych.
Tagi: Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm ELECTRO-PJP 3300-IEC-R
Cechy
Długość całkowita
43mm
Kolor
czerwony
Materiał styku
mosiądz
Pokrycie styku
niklowany
Producent
ELECTRO-PJP
Typ złącza laboratoryjnego
bananowe 4mm
Wersja złącza
nieizolowane
Zgodność z normą
CAT II 300V
Złącze
wtyk
Recenzje
0 / 5
średnia ocena produktu
0
Brak recenzji tego produktu. Bądź pierwszy, który wystawi swoją recenzję.