Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm ELECTRO-PJP 3300-IEC-N
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm ELECTRO-PJP 3300-IEC-N Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm ELECTRO-PJP 3300-IEC-N
Indeks: T-PJP3300-IEC-N
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.005 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Złącze bananowe 4mm ELECTRO-PJP 3300-IEC-N
Złącze bananowe 4mm wtyk nieizolowane, niklowany mosiądz
Złącze laboratoryjne typu wtyk bananowy 4mm przeznaczone jest do połączeń elektrycznych w układach testowych i pomiarowych. Element wykonany został z mosiądzu z powłoką niklowaną, co zapewnia odpowiednie przewodnictwo oraz odporność na korozję w warunkach laboratoryjnych.
Konstrukcja wtyku jest nieizolowana, a jego całkowita długość wynosi 43mm. Produkt spełnia wymagania normy bezpieczeństwa CAT II 300V, co definiuje zakres jego dopuszczalnej pracy w obwodach elektrycznych. Złącze posiada czarny kolor korpusu.
Tagi: Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm ELECTRO-PJP 3300-IEC-N
Cechy
Długość całkowita
43mm
Kolor
czarny
Materiał styku
mosiądz
Pokrycie styku
niklowany
Producent
ELECTRO-PJP
Typ złącza laboratoryjnego
bananowe 4mm
Wersja złącza
nieizolowane
Zgodność z normą
CAT II 300V
Złącze
wtyk
Recenzje
0 / 5
średnia ocena produktu
0
Brak recenzji tego produktu. Bądź pierwszy, który wystawi swoją recenzję.