Indeks: T-PJP8150-50-100N
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.062 kg
Opinie: 0
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 8150-50-100N
Opis
Przewód pomiarowy BNC-BNC, 1m, 3A, 50Ω
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 8150-50-100N to wysokiej klasy kabel typu RG58 o impedancji 50Ω, wyposażony w złącza BNC umieszczone po obu stronach. Długość całkowita przewodu wynosi 1m, co zapewnia optymalny zasięg w środowiskach laboratoryjnych i diagnostycznych.
Element ten jest przystosowany do pracy przy napięciu znamionowym 30V AC oraz 60V DC przy zachowaniu maksymalnego prądu znamionowego na poziomie 3A. Wykorzystany materiał izolacji przewodu to polipropylen (PP), który zapewnia trwałość w warunkach eksploatacyjnych. Całość wykonana jest w kolorze czarnym.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 8150-50-100N
Cechy
Budowa przewodu pomiarowego
z obu stron
Długość przewodu
1m
Impedancja
50Ω
Kolor
czarny
Materiał izolacji przewodu
PP
Napięcie znamionowe
60V DC
Prąd znamionowy
3A