Indeks: T-PJP7180-50-200R
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.06 kg
Opinie: 0
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 7180-50-200R
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Przewód pomiarowy BNC 3A, 50Ω, długość 2m
Przewód pomiarowy o długości 2 metrów został wyposażony w złącze typu wtyk BNC oraz dwa chwytaki haczykowe. Element charakteryzuje się impedancją wynoszącą 50Ω oraz prądem znamionowym 3A. Komponent jest przeznaczony do pracy przy napięciu znamionowym do 30V AC oraz 60V DC.
Izolacja przewodu została wykonana z tworzyw PA oraz PP. Całość utrzymana jest w kolorze czerwonym.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 7180-50-200R
Cechy
Budowa przewodu pomiarowego
chwytak haczykowy x2
Długość przewodu
2m
Impedancja
50Ω
Kolor
czerwony
Materiał izolacji przewodu
PP
Napięcie znamionowe
60V DC
Prąd znamionowy
3A