Indeks: T-PJP7075MI-50-100N
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.057 kg
Opinie: 0
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 7075MI-50-100N
Opis
Pomiar napięcia DC 60V, prąd znamionowy 3A, impedancja 50Ω
Przewód pomiarowy o długości 1 m wyposażony we wtyk BNC oraz dwa wtyki bananowe 4 mm. Konstrukcja charakteryzuje się impedancją wynoszącą 50 Ω oraz posiada wtyk bananowy z gniazdem 4 mm.
Element pracuje przy napięciu znamionowym 60 V DC oraz prądzie znamionowym 3 A. Zestaw przewodów dostępny jest w kolorystyce czarno-czerwonej.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 7075MI-50-100N
Cechy
Budowa przewodu pomiarowego
wtyk bananowy 4mm x2
Długość przewodu
1m
Impedancja
50Ω
Kolor
czarno-czerwony
Napięcie znamionowe
60V DC
Prąd znamionowy
3A
Producent
ELECTRO-PJP
Typ akcesoriów pomiarowych
przewód pomiarowy
Wersja złącza
z gniazdem 4mm