Indeks: T-PJP7060MI-50-200N
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.069 kg
Opinie: 0
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 7060MI-50-200N
Opis
Pomiar napięcia DC 70V, prąd 3A, impedancja 50Ω
Przewód pomiarowy o długości 2m charakteryzuje się impedancją 50Ω oraz napięciem znamionowym 70V DC. Komponent jest przeznaczony do pracy z prądem znamionowym wynoszącym 3A.
Konstrukcja przewodu obejmuje wtyk BNC oraz dwa wtyki bananowe 4mm. Zestaw utrzymany jest w kolorystyce czarno-czerwonej.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 7060MI-50-200N
Cechy
Budowa przewodu pomiarowego
wtyk bananowy 4mm x2
Długość przewodu
2m
Impedancja
50Ω
Kolor
czarno-czerwony
Napięcie znamionowe
70V DC
Prąd znamionowy
3A