Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2717-IEC-25N
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2717-IEC-25N Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2717-IEC-25N
Indeks: T-PJP2717-IEC-25N
Opinie: 0
Opis
Przewód pomiarowy 36A, 0,25m, wtyki bananowe 4mm
Przewód pomiarowy o długości 0,25 m został wykonany z żyły o przekroju 2,5 mm² w izolacji z PVC. Element charakteryzuje się prądem znamionowym wynoszącym 36 A. Konstrukcja przewodu obejmuje obustronne wtyki bananowe o średnicy 4 mm.
Złącza wyposażono w izolację oraz gniazda osiowe 4 mm, co zwiększa funkcjonalność przewodu w aplikacjach pomiarowych. Produkt jest zgodny z normami bezpieczeństwa CAT II 1000 V, CAT III 1000 V oraz CAT IV 600 V, a także spełnia wymogi norm EN 60529 oraz EN 61010-031. Całość wykonana jest w kolorze czarnym.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2717-IEC-25N
Kolor
czarny
Prąd znamionowy
36A
Wersja złącza
z gniazdem osiowym 4mm