Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2717-IEC-25J
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2717-IEC-25J Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2717-IEC-25J
Indeks: T-PJP2717-IEC-25J
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.027 kg
Opinie: 0
Opis
Przewód pomiarowy 36A, wtyk bananowy 4mm, długość 0,25m
Przewód pomiarowy o długości 0,25 m został wyposażony w wtyki bananowe 4 mm umieszczone po obu stronach. Złącza posiadają izolację oraz gniazda osiowe 4 mm. Przekrój przewodu wynosi 2,5 mm², a jego izolacja została wykonana z materiału PVC. Produkt występuje w kolorze żółtym.
Element charakteryzuje się prądem znamionowym na poziomie 36 A. Konstrukcja spełnia wymagania norm CAT II 1000 V, CAT III 1000 V oraz CAT IV 600 V. Zgodność z EN 60529 oraz EN 61010-031 potwierdza parametry bezpieczeństwa użytkowania w warunkach pomiarowych.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2717-IEC-25J
Cechy
Budowa przewodu pomiarowego
z obu stron
Długość przewodu
0,25m
Kolor
żółty
Materiał izolacji przewodu
PVC
Prąd znamionowy
36A
Producent
ELECTRO-PJP
Przekrój przewodu
2,5mm2
Typ akcesoriów pomiarowych
przewód pomiarowy
Wersja złącza
z gniazdem osiowym 4mm