Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2715-IEC-25N
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2715-IEC-25N Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2715-IEC-25N
Indeks: T-PJP2715-IEC-25N
Opinie: 0
Opis
Przewód pomiarowy 25A, wtyk bananowy 4mm, długość 0,25m
Przewód pomiarowy o długości 0,25 m został zaprojektowany do pracy z prądem znamionowym o natężeniu 25 A. Wyposażony jest w izolowane wtyki bananowe 4 mm z gniazdami osiowymi, umieszczone na obu końcach przewodu.
Konstrukcja opiera się na przewodzie o przekroju 1,5 mm² z izolacją wykonaną z PVC w kolorze czarnym. Komponent zapewnia zgodność z normami EN 60529 oraz EN 61010-031, oferując parametry bezpieczeństwa na poziomie CAT II 1000 V, CAT III 1000 V oraz CAT IV 600 V.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2715-IEC-25N
Kolor
czarny
Prąd znamionowy
25A
Wersja złącza
z gniazdem osiowym 4mm