Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2715-IEC-25J
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2715-IEC-25J Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2715-IEC-25J
Indeks: T-PJP2715-IEC-25J
Opinie: 0
Opis
Pomiar prądu do 25A, wtyk bananowy 4mm, długość 0,25m
Przewód pomiarowy o długości 0,25 m przeznaczony jest do wykonywania połączeń w układach elektrycznych. Został wyposażony w izolowane wtyki bananowe 4 mm z gniazdem osiowym, umieszczone obustronnie, co umożliwia wygodne łączenie urządzeń pomiarowych.
Konstrukcja opiera się na przewodzie o przekroju 1,5 mm² z izolacją wykonaną z PVC, zapewniającą odpowiednią elastyczność podczas eksploatacji. Produkt przystosowany jest do pracy z prądem znamionowym o natężeniu do 25 A oraz spełnia wymogi bezpieczeństwa zgodne z normami EN 61010-031 oraz EN 60529. Przewód posiada klasyfikację bezpieczeństwa CAT II 1000V, CAT III 1000V oraz CAT IV 600V. Element występuje w kolorze żółtym.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2715-IEC-25J
Kolor
żółty
Prąd znamionowy
25A
Wersja złącza
z gniazdem osiowym 4mm