Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2715-IEC-25BL
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2715-IEC-25BL Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2715-IEC-25BL
Indeks: T-PJP2715-IEC-25BL
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.024 kg
Opinie: 0
Opis
Przewód pomiarowy 25A, wtyk bananowy 4mm, długość 0,25m
Przewód pomiarowy o długości 0,25 m został zaprojektowany do pracy z prądem znamionowym 25 A. Przekrój przewodu wynosi 1,5 mm², a jego izolację wykonano z PVC w kolorze niebieskim. Z obu stron zastosowano wtyki bananowe o średnicy 4 mm, które są w wersji izolowanej i posiadają gniazdo osiowe 4 mm.
Konstrukcja elementu zapewnia zgodność z normami EN 61010-031 oraz EN 60529. Przewód jest przystosowany do pracy w kategoriach bezpieczeństwa CAT II 1000 V, CAT III 1000 V oraz CAT IV 600 V.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2715-IEC-25BL
Cechy
Budowa przewodu pomiarowego
z obu stron
Długość przewodu
0,25m
Kolor
niebieski
Materiał izolacji przewodu
PVC
Prąd znamionowy
25A
Producent
ELECTRO-PJP
Przekrój przewodu
1,5mm2
Typ akcesoriów pomiarowych
przewód pomiarowy
Wersja złącza
z gniazdem osiowym 4mm