Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2317-IEC-25J
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2317-IEC-25J Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2317-IEC-25J
Indeks: T-PJP2317-IEC-25J
Opinie: 0
Opis
Przewód pomiarowy 36A, wtyk bananowy 4mm, długość 0,25m
Przewód pomiarowy o długości 0,25 m został wyposażony w izolowane wtyki bananowe 4 mm znajdujące się po obu stronach. Znamionowy prąd pracy elementu wynosi 36 A, przy przekroju przewodu równym 2,5 mm². Produkt jest przeznaczony do pracy w zakresie temperatur od -20 do 80°C.
Konstrukcja przewodu spełnia wymagania bezpieczeństwa określone w normach CAT II 1000V, CAT III 1000V oraz CAT IV 600V. Zgodność z normą EN 60529 potwierdza wykonanie zgodnie z wymogami szczelności i zabezpieczeń dla osprzętu pomiarowego.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2317-IEC-25J
Kolor
żółty
Materiał izolacji przewodu
PVC
Prąd znamionowy
36A
Temperatura pracy
-20...80°C