Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2317-IEC-25BL
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2317-IEC-25BL Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2317-IEC-25BL
Indeks: T-PJP2317-IEC-25BL
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.02 kg
Opinie: 0
Opis
Przewód pomiarowy 36A, wtyk bananowy 4mm, długość 0,25m
Przewód pomiarowy o długości 0,25 m został wyposażony w izolowane wtyki bananowe 4 mm znajdujące się po obu stronach. Konstrukcja bazuje na przewodzie o przekroju 2,5 mm² w izolacji z PVC, co umożliwia pracę przy prądzie znamionowym 36 A.
Elementy stykowe wykonano z niklowanego mosiądzu, co zapewnia kontakt elektryczny w zakresie temperatur od -20 do 80°C. Produkt jest utrzymany w niebieskim kolorze oraz spełnia wymogi bezpieczeństwa zgodnie z normami CAT II 1000V, CAT III 1000V, CAT IV 600V oraz EN 60529.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2317-IEC-25BL
Cechy
Budowa przewodu pomiarowego
z obu stron
Długość przewodu
0,25m
Kolor
niebieski
Materiał izolacji przewodu
PVC
Materiał styku
mosiądz
Pokrycie styku
niklowany
Prąd znamionowy
36A
Producent
ELECTRO-PJP
Przekrój przewodu
2,5mm2
Temperatura pracy
-20...80°C