Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2315-IEC-25R
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2315-IEC-25R Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2315-IEC-25R
Indeks: T-PJP2315-IEC-25R
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.018 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Przewód pomiarowy 25A, wtyk bananowy 4mm, długość 0,25m
Przewód pomiarowy o długości 0,25 m został wyposażony obustronnie we wtyki bananowe 4 mm. Produkt przystosowany jest do pracy z prądem znamionowym o natężeniu 25 A. Przekrój żyły wynosi 1,5 mm², a do wykonania izolacji zewnętrznej wykorzystano materiał PVC.
Osprzęt jest zgodny z normami bezpieczeństwa CAT II 1000V, CAT III 1000V oraz CAT IV 600V, a także z normą EN 60529. Przewód dostępny jest w kolorze czerwonym.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2315-IEC-25R
Kolor
czerwony
Prąd znamionowy
25A
Temperatura pracy
-20...80°C