Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2315-IEC-25J
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2315-IEC-25J Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2315-IEC-25J
Indeks: T-PJP2315-IEC-25J
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.017 kg
Opinie: 0
Opis
Przewód pomiarowy 25A, wtyk bananowy 4mm, długość 0,25m
Przewód pomiarowy o prądzie znamionowym 25A zakończony po obu stronach wtykami bananowymi o średnicy 4mm. Produkt charakteryzuje się przekrojem przewodu wynoszącym 1,5mm² oraz wykorzystaniem izolacji z tworzywa PVC. Styki wykonano z mosiądzu i poddano procesowi niklowania, co zapewnia trwałość połączenia.
Model ten posiada izolowaną wersję złącza i przystosowany jest do pracy w zakresie temperatur od -20°C do 80°C. Przewód o długości 0,25m w kolorze żółtym spełnia wymogi bezpieczeństwa zgodnie z normami CAT II 1000V, CAT III 1000V, CAT IV 600V oraz EN 60529.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2315-IEC-25J
Kolor
żółty
Prąd znamionowy
25A
Temperatura pracy
-20...80°C