Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2314-IEC-25N
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2314-IEC-25N Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2314-IEC-25N
Indeks: T-PJP2314-IEC-25N
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.02 kg
Opinie: 0
Opis
Przewód pomiarowy 36A, wtyk bananowy 4mm, długość 0,25m
Przewód pomiarowy o długości 0,25m został wyposażony w izolowane wtyki bananowe o średnicy 4mm umieszczone po obu stronach kabla. Przewód o przekroju 2,5mm² posiada izolację wykonaną z silikonu, co zapewnia elastyczność w szerokim zakresie temperatur pracy od -20 do 80°C.
Styki wykonane z mosiądzu zostały poddane niklowaniu, co wpływa na parametry połączenia. Element charakteryzuje się prądem znamionowym na poziomie 36A i jest dostępny w kolorze czarnym. Konstrukcja spełnia wymogi norm bezpieczeństwa CAT II 1000V, CAT III 1000V, CAT IV 600V oraz EN 60529.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2314-IEC-25N
Cechy
Budowa przewodu pomiarowego
z obu stron
Długość przewodu
0,25m
Kolor
czarny
Materiał izolacji przewodu
silikon
Materiał styku
mosiądz
Pokrycie styku
niklowany
Prąd znamionowy
36A
Producent
ELECTRO-PJP
Przekrój przewodu
2,5mm2
Temperatura pracy
-20...80°C