Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2217/600V-50V
Indeks: T-PJP2217/600V-50V
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.034 kg
Opinie: 0
Opis
Przewód pomiarowy 36A, wtyki bananowe 4mm, długość 0,5m
Przewód pomiarowy o długości 0,5 m został zaprojektowany do przesyłu sygnałów elektrycznych o natężeniu znamionowym do 36 A oraz napięciu 0,6 kV. Przekrój żyły wynosi 2,5 mm², a całość została zabezpieczona izolacją wykonaną z PVC. Element jest przystosowany do pracy w zakresie temperatur od -20°C do 80°C.
Konstrukcja przewodu opiera się na obustronnym zakończeniu izolowanymi wtykami bananowymi o średnicy 4 mm, które posiadają dodatkowe gniazda osiowe. Produkt występuje w kolorze zielonym i spełnia wymagania normy EN 61010, posiadając klasę bezpieczeństwa CAT II 600 V.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2217/600V-50V
Długość przewodu
0,5m
Kolor
zielony
Napięcie znamionowe
0,6kV
Prąd znamionowy
36A
Temperatura pracy
-20...80°C
Wersja złącza
z gniazdem osiowym 4mm