Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2217/600V-50R
Indeks: T-PJP2217/600V-50R
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.034 kg
Opinie: 0
Opis
Przewód pomiarowy 36A, 0,5m, wtyki bananowe 4mm
Przewód pomiarowy o długości 0,5 m został zaprojektowany do pracy z prądem znamionowym 36 A oraz napięciem znamionowym 0,6 kV. Wyposażony jest w izolowane wtyki bananowe 4 mm z gniazdem osiowym po obu stronach, co umożliwia wygodne łączenie szeregowe. Przewód o przekroju 2,5 mm² posiada izolację wykonaną z PVC, zapewniającą odpowiednią giętkość i ochronę w temperaturach od -20°C do 80°C.
Element ten spełnia wymogi normy EN 61010 dla kategorii pomiarowej CAT II 600V. Konstrukcja złącza oraz wykorzystane materiały izolacyjne przekładają się na parametry użytkowe w warunkach laboratoryjnych. Produkt jest dostępny w kolorze czerwonym.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2217/600V-50R
Długość przewodu
0,5m
Kolor
czerwony
Napięcie znamionowe
0,6kV
Prąd znamionowy
36A
Temperatura pracy
-20...80°C
Wersja złącza
z gniazdem osiowym 4mm