Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2217/600V-50J
Indeks: T-PJP2217/600V-50J
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.034 kg
Opinie: 0
Opis
Przewód pomiarowy 36A, wtyk bananowy 4mm, długość 0,5m
Przewód pomiarowy o długości 0,5m został wyposażony obustronnie w izolowane wtyki bananowe 4mm z gniazdem osiowym. Element charakteryzuje się prądem znamionowym wynoszącym 36A oraz przekrojem żyły 2,5mm².
Izolację przewodu wykonano z PVC, co pozwala na pracę w temperaturze od -20°C do 80°C. Komponent przystosowany jest do napięcia znamionowego 0,6kV i jest zgodny z normą EN 61010 oraz kategorią pomiarową CAT II 600V. Model dostępny jest w kolorze żółtym.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2217/600V-50J
Długość przewodu
0,5m
Kolor
żółty
Napięcie znamionowe
0,6kV
Prąd znamionowy
36A
Temperatura pracy
-20...80°C
Wersja złącza
z gniazdem osiowym 4mm