Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2217/600V-200BL
Indeks: T-PJP2217/600V-200BL
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.084 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Przewód pomiarowy 2m, 36A, wtyk bananowy 4mm
Przewód pomiarowy o długości 2 metrów przystosowany jest do pracy z prądem znamionowym 36A oraz napięciem do 0,6kV. Został wykonany z żyły o przekroju 2,5mm² w izolacji z PVC, co pozwala na użytkowanie w temperaturach od -20 do 80°C.
Konstrukcja przewodu obejmuje wtyki bananowe 4mm z obu stron. Złącza są izolowane i wyposażone w gniazdo osiowe 4mm, co umożliwia łączenie szeregowe. Przewód w kolorze niebieskim jest zgodny z normami EN 61010 i spełnia wymagania kategorii bezpieczeństwa CAT II 600V.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2217/600V-200BL
Długość przewodu
2m
Kolor
niebieski
Napięcie znamionowe
0,6kV
Prąd znamionowy
36A
Temperatura pracy
-20...80°C
Wersja złącza
z gniazdem osiowym 4mm