Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2217/600V-100J
Indeks: T-PJP2217/600V-100J
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.055 kg
Opinie: 0
Opis
Przewód pomiarowy 36A, wtyk bananowy 4mm, długość 1m
Przewód pomiarowy o długości 1 metra przeznaczony jest do wykonywania połączeń w układach elektrycznych. Konstrukcja bazuje na przekroju żyły 2,5 mm² w izolacji wykonanej z PVC. Z obu stron zastosowano izolowane wtyki bananowe 4 mm, które wyposażono w dodatkowe gniazdo osiowe 4 mm.
Parametry techniczne obejmują prąd znamionowy 36 A oraz napięcie znamionowe 0,6 kV. Element wykazuje odporność na temperatury w zakresie od -20 do 80°C. Wykonanie w kolorze żółtym ułatwia identyfikację torów pomiarowych w instalacjach.
Akcesorium spełnia wymogi normy EN 61010 i charakteryzuje się zgodnością z kategorią pomiarową CAT II 600 V.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2217/600V-100J
Cechy
Budowa przewodu pomiarowego
z obu stron
Długość przewodu
1m
Kolor
żółty
Materiał izolacji przewodu
PVC
Napięcie znamionowe
0,6kV
Prąd znamionowy
36A
Producent
ELECTRO-PJP
Przekrój przewodu
2,5mm2
Temperatura pracy
-20...80°C
Typ akcesoriów pomiarowych
przewód pomiarowy
Wersja złącza
z gniazdem osiowym 4mm