Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2217/600V-100BL
Indeks: T-PJP2217/600V-100BL
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.051 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Pomiar 36A, wtyk bananowy 4mm, długość 1m
Przewód pomiarowy o długości 1 metra przeznaczony jest do wykonywania połączeń w układach pomiarowych przy prądzie znamionowym do 36 A. Przewód o przekroju 2,5 mm² został zakończony z obu stron izolowanymi wtykami bananowymi 4 mm z gniazdem osiowym.
Wykonana z tworzywa PVC izolacja zapewnia poprawne działanie urządzenia w zakresie temperatur od -20 do 80°C. Produkt charakteryzuje się napięciem znamionowym 0,6 kV oraz jest zgodny z normą EN 61010, spełniając wymagania kategorii CAT II 600 V. Niebieski kolor przewodu ułatwia identyfikację torów pomiarowych w instalacjach.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2217/600V-100BL
Cechy
Budowa przewodu pomiarowego
z obu stron
Długość przewodu
1m
Kolor
niebieski
Materiał izolacji przewodu
PVC
Napięcie znamionowe
0,6kV
Prąd znamionowy
36A
Producent
ELECTRO-PJP
Przekrój przewodu
2,5mm2
Temperatura pracy
-20...80°C
Typ akcesoriów pomiarowych
przewód pomiarowy
Wersja złącza
z gniazdem osiowym 4mm