Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2214/600V-50N
Indeks: T-PJP2214/600V-50N
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.034 kg
Opinie: 0
Opis
Przewód pomiarowy 36A, wtyki bananowe 4mm, długość 0,5m
Przewód pomiarowy o długości 0,5 m został zaprojektowany do pracy z prądem znamionowym 36 A oraz napięciem do 0,6 kV. Wyposażony jest po obu stronach w izolowane wtyki bananowe 4 mm z gniazdem osiowym, co umożliwia wygodne łączenie szeregowe. Zastosowany przekrój żyły wynosi 2,5 mm², a izolacja wykonana została z elastycznego silikonu.
Konstrukcja przewodu zapewnia bezpieczną pracę w zakresie temperatur od -20°C do 80°C. Komponent jest zgodny z normą EN 61010 i spełnia wymagania kategorii pomiarowej CAT II 600 V. Całość utrzymana jest w kolorze czarnym.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2214/600V-50N
Długość przewodu
0,5m
Kolor
czarny
Napięcie znamionowe
0,6kV
Prąd znamionowy
36A
Temperatura pracy
-20...80°C
Wersja złącza
z gniazdem osiowym 4mm