Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2214/600V-50J
Indeks: T-PJP2214/600V-50J
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.034 kg
Opinie: 0
Opis
Przewód pomiarowy 36A, wtyki bananowe 4mm, długość 0,5m
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP o długości 0,5 m przeznaczony jest do transmisji sygnałów elektrycznych w układach pomiarowych. Wyposażony został w wtyki bananowe 4 mm znajdujące się po obu stronach przewodu, które posiadają izolowaną konstrukcję z dodatkowym gniazdem osiowym 4 mm.
Element charakteryzuje się prądem znamionowym wynoszącym 36 A oraz napięciem znamionowym 0,6 kV. Przekrój przewodu wynosi 2,5 mm², a jego izolacja została wykonana z silikonu, co zapewnia elastyczność w zakresie temperatur pracy od -20 do 80°C.
Produkt jest zgodny z normą EN 61010 i spełnia wymagania kategorii bezpieczeństwa CAT II 600V. Przewód dostępny jest w kolorze żółtym.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2214/600V-50J
Długość przewodu
0,5m
Kolor
żółty
Napięcie znamionowe
0,6kV
Prąd znamionowy
36A
Temperatura pracy
-20...80°C
Wersja złącza
z gniazdem osiowym 4mm