Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2214/600V-25BL
Indeks: T-PJP2214/600V-25BL
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.025 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Przewód pomiarowy 36A, 0,25m, złącza bananowe 4mm
Przewód pomiarowy o długości 0,25 m charakteryzuje się prądem znamionowym 36 A oraz napięciem znamionowym 0,6 kV. Wyposażony jest w izolowane wtyki bananowe 4 mm z gniazdem osiowym, umieszczone po obu stronach przewodu.
Konstrukcja bazuje na przewodzie o przekroju 2,5 mm² w izolacji silikonowej, co zapewnia elastyczność w szerokim zakresie temperatur pracy od -20 do 80°C. Produkt jest w kolorze niebieskim.
Akcesorium jest zgodne z normą EN 61010 oraz spełnia wymogi bezpieczeństwa kategorii CAT II 600V.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2214/600V-25BL
Cechy
Budowa przewodu pomiarowego
z obu stron
Długość przewodu
0,25m
Kolor
niebieski
Materiał izolacji przewodu
silikon
Napięcie znamionowe
0,6kV
Prąd znamionowy
36A
Producent
ELECTRO-PJP
Przekrój przewodu
2,5mm2
Temperatura pracy
-20...80°C
Typ akcesoriów pomiarowych
przewód pomiarowy
Wersja złącza
z gniazdem osiowym 4mm