Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2214/600V-100V
Indeks: T-PJP2214/600V-100V
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.051 kg
Opinie: 0
Opis
Przewód pomiarowy 1m, wtyk bananowy 4mm, 36A
Przewód pomiarowy o długości 1m wyposażony w wtyki bananowe 4mm z obu stron. Przewód posiada przekrój 2,5mm² i jest przystosowany do pracy z prądem znamionowym 36A oraz napięciem znamionowym 0,6kV. Zastosowana izolacja z silikonu zapewnia elastyczność w zakresie temperatur od -20 do 80°C.
Wersja złącza charakteryzuje się izolacją oraz zintegrowanym gniazdem osiowym 4mm. Produkt w kolorze zielonym spełnia wymogi normy EN 61010 w kategorii CAT II 600V.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2214/600V-100V
Długość przewodu
1m
Kolor
zielony
Napięcie znamionowe
0,6kV
Prąd znamionowy
36A
Temperatura pracy
-20...80°C
Wersja złącza
z gniazdem osiowym 4mm