Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2214/600V-100BL
Indeks: T-PJP2214/600V-100BL
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.05 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Przewód pomiarowy 36A, 1m, złącza bananowe 4mm
Przewód pomiarowy o długości 1 m wyposażony jest w izolowane wtyki bananowe 4 mm z gniazdem osiowym po obu stronach. Konstrukcja bazuje na przewodzie o przekroju 2,5 mm² w izolacji silikonowej, co pozwala na pracę w temperaturach od -20 do 80°C.
Element charakteryzuje się prądem znamionowym 36 A oraz napięciem znamionowym 0,6 kV. Przewód w kolorze niebieskim jest zgodny z normą EN 61010 i spełnia wymogi kategorii bezpieczeństwa CAT II 600 V.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2214/600V-100BL
Cechy
Budowa przewodu pomiarowego
z obu stron
Długość przewodu
1m
Kolor
niebieski
Materiał izolacji przewodu
silikon
Napięcie znamionowe
0,6kV
Prąd znamionowy
36A
Producent
ELECTRO-PJP
Przekrój przewodu
2,5mm2
Temperatura pracy
-20...80°C
Typ akcesoriów pomiarowych
przewód pomiarowy
Wersja złącza
z gniazdem osiowym 4mm