Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2212/600V-50V
Indeks: T-PJP2212/600V-50V
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.028 kg
Opinie: 0
Opis
Przewód pomiarowy 20A, wtyki bananowe 4mm, długość 0,5m
Przewód pomiarowy o długości 0,5 m został zaprojektowany do pracy z prądem znamionowym wynoszącym 20 A przy napięciu znamionowym 0,6 kV. Wyposażony jest obustronnie we wtyki bananowe o średnicy 4 mm, które posiadają izolację oraz gniazda osiowe 4 mm. Produkt wykonano z przewodu o przekroju 1 mm² w izolacji z PVC.
Komponent spełnia wymogi normy EN 61010 i jest przystosowany do pracy w kategorii pomiarowej CAT II 600 V. Przewód w kolorze zielonym może być eksploatowany w zakresie temperatur roboczych od -20 do 80°C.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2212/600V-50V
Długość przewodu
0,5m
Kolor
zielony
Napięcie znamionowe
0,6kV
Prąd znamionowy
20A
Temperatura pracy
-20...80°C
Wersja złącza
z gniazdem osiowym 4mm