Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2212/600V-50BL
Indeks: T-PJP2212/600V-50BL
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.028 kg
Opinie: 0
Opis
Przewód pomiarowy 20A, wtyk bananowy 4mm, długość 0,5m
Przewód pomiarowy o długości 0,5 m został wyposażony w izolowane wtyki bananowe 4 mm z gniazdem osiowym, umieszczone obustronnie. Produkt przystosowany jest do pracy z prądem znamionowym 20 A oraz napięciem znamionowym 0,6 kV.
Przewód posiada przekrój 1 mm² i wykonany jest z izolacją PVC, która umożliwia eksploatację w zakresie temperatur od -20 do 80°C. Wykonanie w kolorze niebieskim zapewnia łatwą identyfikację w instalacjach pomiarowych.
Element spełnia wymogi normy EN 61010 i charakteryzuje się zgodnością z kategorią bezpieczeństwa CAT II 600 V.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2212/600V-50BL
Długość przewodu
0,5m
Kolor
niebieski
Napięcie znamionowe
0,6kV
Prąd znamionowy
20A
Temperatura pracy
-20...80°C
Wersja złącza
z gniazdem osiowym 4mm