Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2212/600V-25J
Indeks: T-PJP2212/600V-25J
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.022 kg
Opinie: 0
Opis
Przewód pomiarowy 20A, wtyk bananowy 4mm, długość 0,25m
Przewód pomiarowy o długości 0,25 m został zaprojektowany do pracy z prądem znamionowym 20 A oraz napięciem do 0,6 kV. Wyposażony jest w izolowane wtyki bananowe 4 mm z gniazdem osiowym umieszczone po obu stronach kabla, co umożliwia wygodne łączenie szeregowe. Produkt posiada przekrój przewodu wynoszący 1 mm².
Izolacja wykonana jest z tworzywa PVC, co pozwala na użytkowanie w temperaturze otoczenia od -20°C do 80°C. Element charakteryzuje się żółtym kolorem i spełnia wymogi normy EN 61010 w zakresie kategorii pomiarowej CAT II 600 V.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2212/600V-25J
Długość przewodu
0,25m
Kolor
żółty
Napięcie znamionowe
0,6kV
Prąd znamionowy
20A
Temperatura pracy
-20...80°C
Wersja złącza
z gniazdem osiowym 4mm