Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2212/600V-25BL
Indeks: T-PJP2212/600V-25BL
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.022 kg
Opinie: 0
Opis
Przewód pomiarowy 20A, 0,25m, złącza bananowe 4mm
Przewód pomiarowy o długości 0,25 m został zaprojektowany do pracy pod napięciem znamionowym do 0,6 kV oraz prądem znamionowym 20 A. Wyposażony jest w izolowane wtyki bananowe 4 mm z gniazdami osiowymi 4 mm, umieszczone po obu stronach przewodu, co umożliwia wygodne łączenie szeregowe elementów pomiarowych.
Konstrukcja opiera się na przewodzie o przekroju 1 mm² z izolacją wykonaną z PVC, zapewniającą elastyczność i trwałość w temperaturach pracy od -20°C do 80°C. Produkt jest w kolorze niebieskim i charakteryzuje się zgodnością z normą bezpieczeństwa EN 61010 dla kategorii CAT II 600 V.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2212/600V-25BL
Długość przewodu
0,25m
Kolor
niebieski
Napięcie znamionowe
0,6kV
Prąd znamionowy
20A
Temperatura pracy
-20...80°C
Wersja złącza
z gniazdem osiowym 4mm