Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2212/600V-100N
Indeks: T-PJP2212/600V-100N
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.039 kg
Opinie: 0
Opis
Przewód pomiarowy 20A, wtyk bananowy 4mm, długość 1m
Przewód pomiarowy o długości 1 metra został zaprojektowany do współpracy z urządzeniami pomiarowymi wyposażonymi w gniazda bananowe 4 mm. Model ten posiada obustronne zakończenia w postaci wtyków bananowych 4 mm, które są izolowane i wyposażone w dodatkowe gniazda osiowe 4 mm, umożliwiające szeregowe łączenie przewodów.
Parametry elektryczne przewodu pozwalają na pracę przy prądzie znamionowym do 20 A oraz napięciu znamionowym 0,6 kV. Przewód wykonano z żyły o przekroju 1 mm² w izolacji PVC, co pozwala na bezpieczną eksploatację w zakresie temperatur od -20°C do 80°C.
Produkt spełnia wymagania normy EN 61010 i charakteryzuje się klasą bezpieczeństwa CAT II 600V. Przewód jest dostępny w kolorze czarnym.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2212/600V-100N
Długość przewodu
1m
Kolor
czarny
Napięcie znamionowe
0,6kV
Prąd znamionowy
20A
Temperatura pracy
-20...80°C
Wersja złącza
z gniazdem osiowym 4mm