Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2211/600V-50R
Indeks: T-PJP2211/600V-50R
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.027 kg
Opinie: 0
Opis
Przewód pomiarowy 12A, długość 0,5m, wtyki bananowe 4mm
Przewód pomiarowy o długości 0,5 m został wyposażony w obustronne wtyki bananowe 4 mm. Konstrukcja złącza obejmuje izolowane wtyki z gniazdem osiowym 4 mm, co umożliwia wygodne łączenie szeregowe przewodów w układach pomiarowych. Element charakteryzuje się przekrojem żyły 0,75 mm² oraz izolacją wykonaną z silikonu, która zapewnia elastyczność w szerokim zakresie temperatur roboczych od -20°C do 80°C.
Produkt przystosowany jest do pracy przy prądzie znamionowym 12 A oraz napięciu znamionowym 0,6 kV. Bezpieczeństwo użytkowania potwierdza zgodność z normą EN 61010 w kategorii CAT II 600 V. Przewód w kolorze czerwonym jest przeznaczony do połączeń wewnątrz aparatury laboratoryjnej i diagnostycznej.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2211/600V-50R
Długość przewodu
0,5m
Kolor
czerwony
Napięcie znamionowe
0,6kV
Prąd znamionowy
12A
Temperatura pracy
-20...80°C
Wersja złącza
z gniazdem osiowym 4mm