Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2211/600V-50N
Indeks: T-PJP2211/600V-50N
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.027 kg
Opinie: 0
Opis
Przewód pomiarowy 12A, 0,5m z wtykami bananowymi 4mm
Przewód pomiarowy o długości 0,5 m przeznaczony jest do wykonywania połączeń w układach elektronicznych i pomiarowych. Element wyposażono w izolowane wtyki bananowe 4 mm z gniazdami osiowymi, umieszczone po obu stronach przewodu. Konstrukcja bazuje na miedzianym przewodzie o przekroju 0,75 mm², który został zabezpieczony elastyczną izolacją wykonaną z silikonu.
Parametry techniczne obejmują prąd znamionowy 12 A oraz napięcie znamionowe 0,6 kV. Przewód w kolorze czarnym może pracować w szerokim zakresie temperatur od -20°C do 80°C. Wykonanie elementu zapewnia zgodność z normą EN 61010 dla kategorii pomiarowej CAT II 600V.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2211/600V-50N
Długość przewodu
0,5m
Kolor
czarny
Napięcie znamionowe
0,6kV
Prąd znamionowy
12A
Temperatura pracy
-20...80°C
Wersja złącza
z gniazdem osiowym 4mm