Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2211/600V-50J
Indeks: T-PJP2211/600V-50J
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.027 kg
Opinie: 0
Opis
Przewód pomiarowy 12A, długość 0,5m, wtyki bananowe 4mm
Przewód pomiarowy o długości 0,5 m został wyposażony w izolowane wtyki bananowe 4 mm z gniazdem osiowym, umieszczone obustronnie. Konstrukcja bazuje na przewodzie o przekroju 0,75 mm² z elastyczną izolacją silikonową, co zapewnia trwałość w zakresie temperatur pracy od -20 do 80°C.
Element charakteryzuje się prądem znamionowym 12 A oraz napięciem znamionowym 0,6 kV. Bezpieczeństwo użytkowania potwierdza zgodność z normą EN 61010 oraz klasyfikacja CAT II 600 V. Produkt wykonany jest w kolorze żółtym.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2211/600V-50J
Długość przewodu
0,5m
Kolor
żółty
Napięcie znamionowe
0,6kV
Prąd znamionowy
12A
Temperatura pracy
-20...80°C
Wersja złącza
z gniazdem osiowym 4mm