Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2211/600V-50BL
Indeks: T-PJP2211/600V-50BL
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.027 kg
Opinie: 0
Opis
Przewód pomiarowy 12A, wtyki bananowe 4mm, długość 0,5m
Przewód pomiarowy o długości 0,5m przeznaczony jest do wykonywania połączeń w układach elektronicznych. Produkt charakteryzuje się prądem znamionowym 12A oraz napięciem znamionowym 0,6kV. Zastosowany przekrój przewodu wynosi 0,75mm², a do izolacji wykorzystano silikon, co zapewnia elastyczność w zakresie temperatur pracy od -20 do 80°C.
Konstrukcja obejmuje wtyki bananowe 4mm umieszczone po obu stronach przewodu. Wtyki posiadają wersję izolowaną z dodatkowym gniazdem osiowym 4mm, co umożliwia łączenie szeregowe. Niebieski kolor izolacji ułatwia identyfikację obwodów w trakcie pomiarów.
Akcesorium spełnia wymogi normy EN 61010 oraz kategorii CAT II 600V. Przewód nadaje się do zastosowania w standardowych pracach laboratoryjnych i serwisowych wymagających transmisji sygnałów o średnim natężeniu prądu.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2211/600V-50BL
Długość przewodu
0,5m
Kolor
niebieski
Napięcie znamionowe
0,6kV
Prąd znamionowy
12A
Temperatura pracy
-20...80°C
Wersja złącza
z gniazdem osiowym 4mm