Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2211/600V-100V
Indeks: T-PJP2211/600V-100V
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.037 kg
Opinie: 0
Opis
Przewód pomiarowy 12A, 1m, wtyki bananowe 4mm
Przewód pomiarowy o długości 1m charakteryzuje się prądem znamionowym 12A oraz napięciem znamionowym 0,6kV. Konstrukcja bazuje na wtykach bananowych 4mm umieszczonych obustronnie, które posiadają izolowaną budowę z dodatkowym gniazdem osiowym 4mm.
Do wykonania przewodu o przekroju 0,75mm² wykorzystano izolację silikonową, co umożliwia pracę w zakresie temperatur od -20 do 80°C. Produkt w kolorze zielonym spełnia wymagania normy EN 61010 i jest zgodny z kategorią bezpieczeństwa CAT II 600V.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2211/600V-100V
Długość przewodu
1m
Kolor
zielony
Napięcie znamionowe
0,6kV
Prąd znamionowy
12A
Temperatura pracy
-20...80°C
Wersja złącza
z gniazdem osiowym 4mm