Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2211/600V-100J
Indeks: T-PJP2211/600V-100J
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.037 kg
Opinie: 0
Opis
Przewód pomiarowy 12A z wtykami bananowymi 4mm, długość 1m
Przewód pomiarowy o długości 1 m wyposażony jest w wtyki bananowe 4 mm umieszczone po obu stronach. Konstrukcja złączy obejmuje izolację oraz gniazdo osiowe 4 mm, co umożliwia wygodne łączenie akcesoriów pomiarowych. Żyła przewodu o przekroju 0,75 mm² pokryta jest izolacją wykonaną z silikonu.
Element charakteryzuje się prądem znamionowym 12 A oraz napięciem znamionowym 0,6 kV. Zakres dopuszczalnych temperatur pracy urządzenia wynosi od -20 do 80°C. Przewód w kolorze żółtym jest zgodny z normą EN 61010 i spełnia wymagania kategorii bezpieczeństwa CAT II 600 V.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2211/600V-100J
Cechy
Budowa przewodu pomiarowego
z obu stron
Długość przewodu
1m
Kolor
żółty
Materiał izolacji przewodu
silikon
Napięcie znamionowe
0,6kV
Prąd znamionowy
12A
Producent
ELECTRO-PJP
Przekrój przewodu
0,75mm2
Temperatura pracy
-20...80°C
Typ akcesoriów pomiarowych
przewód pomiarowy
Wersja złącza
z gniazdem osiowym 4mm