Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2211/600V-100BL
Indeks: T-PJP2211/600V-100BL
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.035 kg
Opinie: 0
Opis
Pomiar napięcia do 0,6kV, prąd znamionowy 12A, długość 1m
Przewód pomiarowy o długości 1 m wyposażony w izolowane wtyki bananowe 4 mm z obu stron. Złącza posiadają zintegrowane gniazda osiowe 4 mm, co umożliwia wygodne łączenie szeregowe. Przewód cechuje się przekrojem 0,75 mm² oraz wykonaniem izolacji z silikonu, co zapewnia elastyczność w szerokim zakresie temperatur pracy od -20°C do 80°C.
Parametry elektryczne elementu obejmują napięcie znamionowe 0,6 kV oraz prąd znamionowy 12 A. Urządzenie jest zgodne z normą EN 61010 i spełnia wymogi kategorii bezpieczeństwa CAT II 600 V. Całość konstrukcji utrzymana jest w niebieskiej kolorystyce.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2211/600V-100BL
Cechy
Budowa przewodu pomiarowego
z obu stron
Długość przewodu
1m
Kolor
niebieski
Materiał izolacji przewodu
silikon
Napięcie znamionowe
0,6kV
Prąd znamionowy
12A
Producent
ELECTRO-PJP
Przekrój przewodu
0,75mm2
Temperatura pracy
-20...80°C
Typ akcesoriów pomiarowych
przewód pomiarowy
Wersja złącza
z gniazdem osiowym 4mm