Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2210/600V-50R
Indeks: T-PJP2210/600V-50R
Opinie: 0
Opis
Przewód pomiarowy 12A, 0,5m, wtyki bananowe 4mm
Przewód pomiarowy o długości 0,5 m został zaprojektowany do pracy przy napięciu znamionowym 0,6 kV oraz natężeniu prądu do 12 A. Wyposażony jest w izolowane wtyki bananowe 4 mm z gniazdem osiowym, umieszczone po obu stronach przewodu.
Izolacja wykonana z tworzywa PVC zapewnia zakres temperatury pracy od -20°C do 80°C. Przewód posiada przekrój 0,75 mm² i występuje w kolorze czerwonym.
Produkt spełnia wymagania normy EN 61010 i jest zgodny z kategorią bezpieczeństwa CAT II 600 V.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2210/600V-50R
Kolor
czerwony
Napięcie znamionowe
0,6kV
Prąd znamionowy
12A
Temperatura pracy
-20...80°C
Wersja złącza
z gniazdem osiowym 4mm