Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2210/600V-50BL
Indeks: T-PJP2210/600V-50BL
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.026 kg
Opinie: 0
Opis
Przewód pomiarowy 12A, długość 0,5m, wtyki bananowe 4mm
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP o długości 0,5 m został zaprojektowany do pracy z prądem znamionowym 12 A oraz napięciem znamionowym 0,6 kV. Wyposażony jest obustronnie we wtyki bananowe 4 mm, które posiadają konstrukcję izolowaną oraz zintegrowane gniazdo osiowe 4 mm.
Przewód charakteryzuje się przekrojem 0,75 mm² i posiada izolację wykonaną z PVC. Element jest przystosowany do pracy w zakresie temperatur od -20 do 80°C. Całość utrzymana jest w niebieskiej kolorystyce.
Produkt spełnia wymogi normy EN 61010 w kategorii bezpieczeństwa CAT II 600 V. Zapewnia to odpowiedni poziom techniczny podczas wykonywania połączeń w układach pomiarowych.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2210/600V-50BL
Cechy
Budowa przewodu pomiarowego
z obu stron
Długość przewodu
0,5m
Kolor
niebieski
Materiał izolacji przewodu
PVC
Napięcie znamionowe
0,6kV
Prąd znamionowy
12A
Producent
ELECTRO-PJP
Przekrój przewodu
0,75mm2
Temperatura pracy
-20...80°C
Typ akcesoriów pomiarowych
przewód pomiarowy
Wersja złącza
z gniazdem osiowym 4mm