Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2210/600V-25V
Indeks: T-PJP2210/600V-25V
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.021 kg
Opinie: 0
Opis
Przewód pomiarowy 12A, 0,25m, wtyki bananowe 4mm
Przewód pomiarowy o długości 0,25 m został zaprojektowany do pracy z prądem znamionowym 12 A oraz napięciem znamionowym 0,6 kV. Wyposażony jest w izolowane wtyki bananowe 4 mm z gniazdem osiowym, umieszczone na obu końcach kabla. Konstrukcja przewodu opiera się na żyłach o przekroju 0,75 mm² w izolacji wykonanej z PVC.
Element ten spełnia wymogi normy EN 61010 i jest zgodny z kategorią bezpieczeństwa CAT II 600V. Przewód charakteryzuje się odpornością na pracę w temperaturze od -20 do 80°C. Produkt dostępny jest w kolorze zielonym.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2210/600V-25V
Długość przewodu
0,25m
Kolor
zielony
Napięcie znamionowe
0,6kV
Prąd znamionowy
12A
Temperatura pracy
-20...80°C
Wersja złącza
z gniazdem osiowym 4mm