Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2210/600V-25J
Indeks: T-PJP2210/600V-25J
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.021 kg
Opinie: 0
Opis
Przewód pomiarowy 12A z wtykami bananowymi 4mm, 0,25m
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP o długości 0,25 m został zaprojektowany do przesyłu prądu o natężeniu znamionowym do 12 A. Wyposażony jest obustronnie we wtyki bananowe 4 mm, które posiadają izolację oraz zintegrowane gniazda osiowe 4 mm, co umożliwia wygodne łączenie szeregowe. Przewód o przekroju 0,75 mm² wykonano z użyciem izolacji z materiału PVC, zapewniającej elastyczność i ochronę w warunkach eksploatacji.
Model ten charakteryzuje się napięciem znamionowym 0,6 kV i jest przystosowany do pracy w zakresie temperatur od -20 do 80°C. Całość spełnia wymagania normy EN 61010, zgodnie z kategorią bezpieczeństwa CAT II 600V. Przewód w kolorze żółtym jest rozwiązaniem przeznaczonym do wykonywania połączeń w układach pomiarowych i laboratoryjnych.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2210/600V-25J
Długość przewodu
0,25m
Kolor
żółty
Napięcie znamionowe
0,6kV
Prąd znamionowy
12A
Temperatura pracy
-20...80°C
Wersja złącza
z gniazdem osiowym 4mm